Kolportaż ulotek w Olsztynie
Serwis korzysta z plików cookies. Pliki te nie są przetwarzane i nie przechowują danych osobowych, są niezbędne do prawidłowego serwisu - więcej w Polityce prywatności.
Szukaj:
Gdzie kolportaż ulotek w olsztynie
tel. +48 691 22 88 05, biuro@reklamowy.olsztyn.pl

Kolportaż ulotek

Nasza firma realizuje Roznoszenie ulotek w Olsztynie kolportaż na podstawie rejonizacji lub dostarczonych map. Po zakonczeniu zlecenia Klient otrzymuje raport kontroli ze spisem ulic, na których zostały rozdystrybuowane materiały.

Wykonujemy kolportaż materiałów tam, gdzie Klient sobie zażyczy

- domy, centra handlowe, firmy, osiedla miast i całe miejscowości;
- wzdłuż wybranych ulic;

 

Oferujemy:

DYSTRYBUCJĘ BEZADRESOWĄ - polegającą na dostarczaniu ulotek i innych materiałów (broszurki, gazetki, zaproszenia, cenniki) do euroskrzynek w blokach bądź do skrzynek pocztowych w domach.

DYSTRYBUCJĘ ADRESOWĄ - przesyłki i zaproszenia imienne, książki, plakaty - w przypadku, których odbiorca potwierdza otrzymanie.

DYSTRYBUCJĘ NIESTANDARDOWĄ - która polega na dostosowaniu zakresem i charakterem dystrybucji do indywidualnych potrzeb Klienta (hostessy, tajemniczy Klient, za wycieraczki samochodów, audyt, kontrola urządzeń próbnych w sklepach)

 

   

 

Nasi Klienci to czołowe firmy z Olsztyna jak i całej Polski. Ilość referencji świadczy o jakości wykonywanej przez nas dystrybucji. Kolportaż ulotek i gazetek realizujemy na najwyższym poziomie.
© Reklamowy Olsztyn 2016

Dystrybucja ulotek reklamowych

|

Hostessy w Olsztynie i na Warmii i Mazurach

|

Gazetki Olsztyn